poniedziałek, 27 stycznia 2020

L.O.L. SUPRISE - W PEŁNYM BLASKU...


Karnawał mamy w pełni, a nasze dzieci zapewne szykują się do balu przebierańców. W związku z tym mam dla Was propozycję magazynu, który nie tylko bawi i uczy ale jednocześnie dzięki brokatowemu szaleństwu pozwoli uświetnić każdy bal...


"L.O.L." to pisemko dedykowane głównie młodszym dziewczynkom, aczkolwiek chłopcy też znajdą tu coś dla siebie. Znajdziemy w nim mnóstwo atrakcji związanych z sympatycznymi bohaterkami bajki. Są rebusy, zaszyfrowane wiadomości, rysowanie według wzoru, labirynty, obrazki, które trzeba ozdobić, szukanie różnic, gra "kółko krzyżyk" w nieco innej postaci, wycinanie i tworzenie maski karnawałowej i... naklejki, czyli to, co uwielbiają wszystkie dzieci. Jako dodatek do magazynu dołączono mega brokatowe tatuaże ze specjalnym pędzelkiem do nakładania brokatu.

Bardzo podoba mi się grafika w magazynie, w której nie ma krzykliwych kolorów, a jej stonowane barwy sprawiają, że dziecko nie jest atakowane nadmiarem bodźców. Usztywniana okładka i kartonowe kartki również są ogromną zaletą, gdyż będa w stanie wytrzymać wielokrotne przeglądanie ich przez ciekawskie paluszki czytelnika. Duży druk jest idealny dla dzieci dopiero wchodzące w świat liter i czytania. Super!

Czasopisma dla dzieci mają mnóstwo zalet - przede wszystkim doskonalą funkcje poznawcze takie, jak: pamięć, logiczne myślenie, kreatywność, spostrzegawczość czy kontakty artystyczne, warto więc zaopatrzyć dziecko w owe czasopisma, zwłaszcza te, w którym znajdzie swoich ulubionych bohaterów. Całe mnóstwo publikacji znajdziecie na stronie wydawnictwa Media Service Zawada, gdzie serdecznie Was zapraszam.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka