czwartek, 30 stycznia 2020

WSZYSCY ZNAJĄ SCOOBY - DOO...


W najbliższym czasie na moim blogu zawita cykl postów dotyczących publikacji, które proponuje naszym dzieciom Wydawnictwo Media Service Zawada. Chcę Wam tym samym przybliżyć propozycje przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, oczywiście w różnych kategoriach wiekowych.Jak widzicie na zdjęciu tytułowym, pierwszą z pozycji jest magazyn Scooby - Doo, który nie tylko uczy przez zabawę, ale też powoduje mnóstwo radości naszym pociechom i zawiera aż dwa prezenty. Co można w nim znaleźć? Otóż mnóstwo wspaniałych rzeczy. Przede wszystkim jest tu cały ogrom krzyżówek, łamigłówek, quizów i zagadek, Nie zabrakło oczywiście komiksów o sympatycznych bohaterach wszystkim znanej bajki. Dowiemy się jaka jest recepta Scooby - Doo na strach przed wszelkimi rodzajami potworów, będziemy czytać wspak tekst napisany białym kolorem, a jeśli nadal będzie niezrozumiały, będziemy wykreślać co druga literę. Kolejną super rzeczą jest detektywistyczny test oraz duuużo informacji o... pająkach.

Wraz z synkiem na dłużej zatrzymaliśmy się podczas czytania komiksu, bo przecież komiks to nie tylko tekst, ale też ilustracje, które zawsze oglądamy i omawiamy ze szczegółami. Komiks, a właściwie cały magazyn utrzymany jest w identycznej grafice, jak bajka, którą znamy z telewizji. 

Gazetka przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku szkolnym, które umieją już czytać, a poziom trudności również jest dla nich przystosowany, jednak i młodsze dzieci, z pomocą rodziców, znajdą tu cos dla siebie, na przykład wyżej wspomniany komiks czy też kolorowanie oraz wyszukiwanie "niepokojących szczegółów". Nie sposób wymienić po prostu wszystkich atrakcji zawartych w czasopiśmie. Jest nawet plan lekcji :). 

Całość wydrukowano na błyszczącym papierze, z dbałością o każdy szczegół. Jest kolorowo, wesoło i ciekawie - czyli tak, jak powinno być. Po tą i więcej publikacji (a jest ich do wyboru, do koloru) zapraszam na stronę wydawnictwa Media Service Zawada.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka