wtorek, 4 lutego 2020

"MAGIC POCKET" - WYDANIE SPECJALNE...


Wydanie specjalne "Magic Pocket" to kolejna gazetka opowiadająca o przygodach Julki, do której dołączono dwa super prezenty - musującą kulę do kąpieli oraz miękkiego jednorożca gniotka.Seria "Magic Pocket" to autorski pomysł wydawnictwa Media Service Zawada, przygotowany dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat, które z całą pewnością będą się utożsamiać z główną bohaterką Julką. Julka to dziewczynka, która otrzymuje w prezencie magiczna saszetkę, a ta potrafi przenosić ją w świat fantazji, pełen przygód i zachęty do rozwijania dziecięcych pasji.


Magazyn, który dziś Wam proponuję, jest pełen łamigłówek, quizów, psychozabaw i informacji o ulubionych zwierzętach. Podpowiada też dziewczynkom co jest obecnie modne i nowe, nie zapominając oczywiście o konkursach i klubie kolekcjonera. Jest w nim po prostu wszystko to, co dziewczyny lubią najbardziej.


Jak widać na załączonych zdjęciach - magazyn jest utrzymany w bajkowej kolorystyce i miłej dla oka grafice. Całość wydrukowana jest na lśniących kredowych kartkach, oczywiście z dbałością o każdy szczegół. Jest tu tyle zadań, opowiadań i dowcipów, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Polecam!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka