piątek, 14 sierpnia 2020

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.e-azur.pl/ad323


"Zakochani są wśród nas..." - śpiewała Helena Majdaniec. Chyba każdy z nas słyszał kiedyś tę piosenkę. A skoro tak, to dziś będzie trochę o zakochaniu i jego konsekwencjach ;).Oczywiście słowo "konsekwencje" zostało tutaj użyte w jak najlepszym jego znaczeniu. Do rzeczy jednak! Pamiętacie te pierwsze randki, przygotowania do nich, te motyle w brzuchu? To najpiękniejszy czas w życiu młodych i nie tylko młodych ludzi. Poznajemy się wtedy, decydujemy, czy to z ta osoba chcemy spędzić całe życie, a kiedy już jesteśmy tego pewni - pora na zaręczyny i... oczywiście pierścionek zaręczynowy z diamentem.

Nie jest łatwo wybrać ten jeden jedyny pierścionek z tak wielu propozycji dostępnych na rynku prawda? Dlatego też, żeby troszkę wspomóc w tym trudnym wyborze głównie panów, mam kilka ciekawych propozycji pierścionków.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.e-azur.pl/pierscionki-zareczynowe-z-diamentem


Widoczny na zdjęciu powyżej złoty pierścionek zauroczył mnie trzema serduszkami wysadzanymi diamentami i tym, że jest wyjątkowo romantyczny. Nadaje się nie tylko na zaręczyny ale także jako prezent na walentynki czy inne okazje. Według mnie pasuje też do każdej kreacji, nie tylko eleganckiej. Dostępny jest także w wersji z żółtego złota. Można także dodać grawer.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.e-azur.pl/ad312


Kolejna propozycja to klasyka w najczystszej postaci. Szafir, diamenty... to niezwykle gustowny i elegancki pierścionek, Popatrzcie na wykonanie i dbałość o najdrobniejszy szczegół - coś pięknego. Taki pierścień daje gwarancje, że dama Waszego serca na pewno przyjmie oświadczyny. Oczywiście jest też możliwość zakupu biżuterii z białego złota i wykonania graweru,

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.e-azur.pl/ad311
Paniom preferującym tradycyjne i nieduże pierścionki spodoba się propozycja ze zdjęcia wyżej. To śliczny i elegancki pierścionek z białego złota, gdzie klasyczny wzór ozdobiony brylantem idealnie podkreślą subtelność kobiecej dłoni. Pasuje też do każdej kreacji. Panowie - do dzieła :).

Po więcej propozycji pierścionków zaręczynowych zapraszam na stronę, na którą przeniesiecie się klikająć w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka