piątek, 18 września 2020

OŚWIETLENIE LED...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://nowaled.pl/realizacje/zamet/

Wiele już tutaj na blogu pisałam o firmach i ich funkcjonowaniu. Dziś także skupię się na podobnym temacie, ale będzie to zupełnia inna strona przysłowiowego medalu. Podpowiem w jaki sposób ekonomicznie i nowocześnie oświetlić hale, zakłady przemysłowe, magazyny, a nawet ulice.


Nowa Led to polski producent opraw przemysłowych led przeznaczonych głównie do zakładów produkcyjnych i magazynowych. Forma istnieje na rynku od 2013 roku i zyskała już sobie sporą rzeszę zadowolonych klientów, gdyż od samego początku stawiała na autorskie rozwiązania oferowanych produktów. Produkty te charakteryzują się bardzo długą żywotnością, niska awaryjnością i wysokimi parametrami. Klient zyskuje tym samym stabilność i bezpieczeństwo użytkowania powyższych opraw. 

Obecnie, po analizie potrzeb rynku, NowaLed wprowadził do swej oferty linię ekonomicznego oświetlenia, które jest tańsze aż o 30%, a to za sprawą markowych komponentów stosowanych w oprawach. Jak to jest zatem możliwe, że lampy przemysłowe Led charakteryzują się zwiększonym bezpieczeństwem i proekologicznym funkcjonowaniem w środowisku, a jednocześnie są o wiele tańsze od tradycyjnego oświetlenia?

Najlepiej porównać sobie działanie jednej diody LED i tradycyjnej żarówki rtęciowej. Gołym okiem widać różnicę, przede wszystkim w barwie emitowanego światła jak i w jasności. Dzięki ledowym oprawom pole widzenia jest duże nawet w czasie ciemności, a nowoczesna luminacja nie wysyła szkodliwych dla przyrody metali. które jak wszyscy wiedzą (chodzi o rtęć), przez lata szkodziły naszej planecie. To wszystko wpływa bardzo pozytywnie także na zdrowie nas, ludzi. 

Ledy obecnie są bezkonkurencyjne na rynku oświetleń. Możemy spotkać je praktycznie wszędzie - drogi ekspresowe, autostrady, hale sportowe, billboardy, zakłady produkcyjne, magazyny, biura, stanowiska montażu i kontroli jakości - wszystko to oświetlone jest diodami Led, które nie powoduje efektu zmęczonych oczu i zdecydowanie poprawia widoczność. 

W domach również coraz częściej pojawia się oświetlenie led - lampki na biurko, podwieszane sufity z oświetleniem led czy lampki choinkowe :). Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do klikania w link pod zdjęciem i w słowa podświetlone na niebiesko. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka