czwartek, 15 października 2020

STAL CHIRURGICZNA I BIŻUTERIA...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://925.pl/komplet-naszyjnik-i-kolczyki-z-czerwonymi-kamieniami-stal-316l53.html

Stal chirurgiczna jest to rodzaj stali stosowanej w medycynie, ale też w technikach niemedycznych podczas tatuażu albo... do produkcji biżuterii, która ma stały kontakt ze skórą. Dziś chcę Wam pokazać kilka modeli biżuterii wykonanej właśnie z takiej stali.


Biżuteria ze stali chirurgicznej jest idealna dla osób nietolerujących "zwykłej" biżuterii, gdyż nawet jeśli zawiera śladowe ilości niklu, nie powoduje uczulenia ze względu na swoją wysokość chemiczną, co wiąże się z tym, że praktycznie nie przedostaje się do skóry. Niewątpliwą zaletą jest także stosunek jakości do ceny, która jest zdecydowanie niższa od biżuterii wykonanej z metali szlachetnych. W ostatnim czasie staje się niezwykle popularna i trendy :). 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://925.pl/kolczyki-serca-zlocone-stal-316l26.html

Na zdjęciu powyżej widać przepiękne, złocone kolczyki serca o wielkości prawie centymetra. Wyglądają jak złote prawda? Nadają się na każdą okazję - randka, praca, spacer czy wyjście do sklepu - wszędzie się sprawdzą. I mimo swej urody są niedrogie. Serce symbolizuje namiętność i silne uczucia.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://925.pl/bransoletka-zaplatana-z-symbolem-smoka-stal-316l113.html

I oto przed Wami bransoletka, która bardzo mi się spodobała. Jest pleciona ze skóry, a całości dopełnia symbol smoka wykonanego ze stali nierdzewnej. To prawdziwy majstersztyk, przyznajcie sami. Nie każdy też wie, że dla Chińczyków smok to symbol szczęścia. Symbolizuje też dobroć, siłę, odwagę i waleczność.


Zdjęcie pochodzi ze strony https://925.pl/kolczyki-sztyfty-ze-stali-nierdzewnej-czarna-ceramiczna-gwiazdka-stal-316l2027.html

I kolejne, tym razem wiszące kolczyki ze sztyftem ze stali chirurgicznej, upiększone ceramiczna gwiazdą. Gwiazda symbolizuje boską ideę, szczęśliwość, natchnienie, przeznaczenie i nieśmiertelność, ale oczywiście nie wszyscy wierzą w symbolikę, co nie oznacza, że nie mogą pokusić się o to cudeńko. Kolczyki same w sobie są piękne i nadają na każdą, nawet najbardziej zwariowaną czy elegancką  okazję.

Trzy propozycje, każda inna, a jeśli klikniecie w słowa podświetlone na niebiesko lub w linki pod zdjęciami, to zobaczycie tych propozycji o wiele więcej, nie tylko taki z symbolami :). 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka