piątek, 27 listopada 2020

MIŁOŚĆ CIERPLIWA JEST...ŁASKAWA JEST...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://markizasklep.pl/p/1534/312/obraczki-srebrno-zlote-polokragle-ze-zlotym-paskiem-grawer-gratis-obraczki-klasyczne-zlote-obraczki.html

" Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz,  że Cię nie opuszczę aż do śmierci..." - to chyba najpiękniejsze słowa jakie narzeczeni mogą wypowiedzieć przed ołtarzem. Słowa więzną wtedy w gardle, a głos drży ze wzruszenia, a potem, kiedy już na palcach młodej pary znajdą się obrączki, zaczyna się nowe życie.


No właśnie... obrączki, te najpiękniejsze, na całe życie, symbol trwałości, wzajemnej miłości i wierności. Wbrew pozorom znaleźć odpowiedni model, trwały estetyczny i funkcjonalny nie jest wcale tak prosto. Jedni preferują wyszukane, niesztampowe, a inni wolą klasyczne złote obrączki, które są jednym z najważniejszym elementów ślubu i kilka modeli takich obrączek chcę Wam dziś pokazać.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://markizasklep.pl/p/1534/988/obraczki-slubne-zlote-585-satyna-plaskie-6-mm-obraczki-klasyczne-zlote-obraczki.html

Dla osób preferujących szerokie i satynowe obrączki mam zestaw biżuterii o szerokości 6mm, wykonany ręcznie, z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy detal. Tu nie znajdziecie niedoróbek czy źle odlanych krawędzi, a bezszwowa metoda wytwarzania daje gwarancję, że obrączki nigdy nie pękną nawet podczas powiększania. Złoto z którego zostały zrobione ma próbę 585 i jest to najpopularniejsza oraz najbardziej optymalna próba złota. . W cenie towaru zawarto już grawer dowolnego tekstu.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://markizasklep.pl/p/1534/992/obraczki-slubne-zlote-585-polokragle-klasyczne-3-mm-obraczki-klasyczne-zlote-obraczki.html

Dla przyszłych małżonków lubiących prostotę i minimalizm, znalazłam obrączki o szerokości 3mm, również wykonane ze złota próby 585. Na palcu są lekko wypukłe, a metoda wytwarzania bezszwowa, tak jak u poprzedniej pary, daje gwarancję, że się nie zniszczą ani nie pękną. To cudowna i błyszcząca elegancja w każdym calu. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://markizasklep.pl/p/1534/990/obraczki-slubne-zlote-585-matowane-z-rowkiem-5-mm-obraczki-klasyczne-zlote-obraczki.html

Trzecia para obrączek, które bardzo mi przypadły do gustu to klasyczne złote obrączki matowane z rowkami, o szerokości 5 mm. Wykonano je ręcznie, z niezwykłą starannością, oczywiście metodą bezszwową. Złoto z którego je wykonano ma próbę 585, która jak wyżej wspomniałam, jest najczęściej wybieraną i najbardziej optymalną próbą.

Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne modele obrączek, jak również biżuterii na co dzień, na chrzest, komunię itp, to zapraszam serdecznie do klikania w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka