czwartek, 19 listopada 2020

PROJEKTUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/

Rok 2020 nie rozpieszcza nas niestety, a sytuacja epidemiologiczna dotyka wszystkich ale zwłaszcza przedsiębiorców. Kiedy piszę ten post sklepy w galeriach są zamknięte decyzją rządu - oczywiście z drobnymi wyjątkami. Z tego też powodu wielu przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie swojego biznesu do internetu.


Sprawa wydaje się być łatwa. Zakładamy stronę, opisujemy ją, prezentujemy swój towar i gotowe... Otóż nie, niestety nie jest to aż tak łatwe. Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron to szereg przemyślanych działań, budzących zaufanie i zainteresowanie klientów. Witryna musi też prezentować odpowiedni poziom.którego nie znajdziemy wśród darmowych szablonów z google. 

Dlatego ja polecam aby tworzenie nowoczesnej strony www zlecić specjalistom np. Agencji Reklamowej Afterweb, którą znajdziecie pod linkiem https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/, która ma na swoim koncie wiele unikalnych realizacji. Fachowcy z agencji świetnie doradzą też przy wyborze hostingu i domeny, a zakres ich usłu jest dostosowany do preferencjo klienta.

Nie zabraknie także dopasowanej struktury menu i podstron, nie zapominając przy tym o estetyce. Wszystkie te zabiegi przyniosą firmie konkretne korzyści - rozpoznawalność, a co za tym idzie pieniądze. Afterweb każdego klienta traktuje uniwersalnie dbając by strona, którą dla niego stworzą była nietuzinkowa. Przygotują niezbędne rozszerzenia, wykonają konfigurację serwisu i... dostosują wszystko do urządzeń mobilnych, bo przecież większość z nas nie nosi ze sobą laptopa, a jedynie telefon, który powoli staje się przenośnym komputerem :). 

Długo mogłabym jeszcze opowiadać o zaletach tworzenia stron www przez profesjonalistów oraz o samym posiadaniu takiej strony lecz myślę, że najlepiej sami sprawdźcie jak to działa. Klikając w link  dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, między innymi za co konkretnie płaci się agencji, jak to wygląda krok po kroku i czy warto :).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka