poniedziałek, 19 kwietnia 2021

IDEALNY WÓZEK DLA DZIECKA

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/

Młodzi rodzice doskonale wiedzą jak ważny jest dla ich i dziecka wygody dobrej jakości wózek. Na rynku można znależć bardzo duży wybór wózków i dziś chciałabym pokazać Wam kilka z nich, co byc może ułatwi Wam wybór odpowiedniego modelu. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-49364-Stokke-Xplory-X-Wozek-Gleboko-Spacerowy-Zestaw-2w1-Ruby-Red.html


Na stronie 3kiwi.pl pierszym modelem, który rzucił mi się w oczy jest model Stokke Explory, który poraz pierwszy pokazano w 2003 r. Wózek ten charakteryzuje sie futurystyczną w formie konstrukcją. wyrażająca filozofię norweskiego producenta w branży dziecięcej. Modele te są najwyższymi wózkami dostępnymi na rynku, co pozwala skrócić maksymalnie dystans między dzieckiem, a rodzicem. Dzięki  temu rodzic zaoszczędzi sobie także ciągłego schylania się. Przeznaczenie wózka to struktura miejska. wymagająća dużej zwrotności oraz specyficznych wymiarów. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-53085-Cybex-by-Karolina-Kurkova-Priam-2-0-Wozek-Gleboko-Spacerowy-Zestaw-2w1-Fashion-Collection-One-Love.html


Kolejnym modelem, który bardzo przypadł mi do gustu to Cybex by Karolina Kurkova należąca do produktów z najwyżej półki. Wózki z tej serii mają najdroższe i najbardziej zaawansowane technicznie konstrukcje o mega wysokiej jakości wykonania. Model ten przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około czwartego roku życia. Można z niego zrobić fotelik samochoodowy, gondolę oraz siedzisko spacerowe, gondola wyposażona jest w wizjer oraz wentylację. wnętrze wyłożono miękką tkaniną, tekstylia wykonane są w 100% bawełny, a piankowy materacyk ma podwyższoną możliwośc wentylacji. Dodatkowo składany jest jedna ręką, Posiada również szereg innych funkci i zalet, o których możecie przeczytać klikając w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-53334-Cybex-EEZY-S-Twist-Plus-2-Ultralekki-Wozek-Spacerowy-z-Obrotowym-Siedziskiem-360-River-Blue.html


Ezzy S Twist Plus to ultralekki wózek spacerowy z obrotowym siedziskiem, które można rozłożyć do pozycji leżącej. Funkcja 360 stopni pozwala na szybką zmianę pozycji jedną ręką. Podnóżek jest regulowany, pasy bezpieczeństwa pięciopunktowe, amortyzowane siedzenie i wiele, wiele innych fajnych funkcji. Model ten cechuje się opływowym kształtem, solidną, a jednocześnie lekką konstrukcją i nowoczesnym desingiem, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych rodziców. 

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej modeli wózków oraz innych akcesoriów dzieciecych to zapraszam do klikania w linki pod zdjęciami i w słowa podświetlone na niebiesko. Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka