poniedziałek, 17 maja 2021

NAJPIĘKNIEJSZE FOTOTAPETY...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.pintado.pl/p/fototapeta-misty-forest/W trakcie poszukiwania desingerskich elementów wystroju mojego domu, pozwalających stworzyć niepowtarzalną i ciekawą aranżację, natknęłam się na piękne fototapety. To one sprawiły, że mój salon zamienił się w przytulny, a zarazem elegancki pokój, a sypialnia nabarała nowego stylu.

Uwielbiam zmiany w moim domu. Nie lubię też monotonii i ciągle muszę coś przemeblowywać, oklejać, remontować i upiększać. Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się różnego rodzaju zdobienia ścian, a że nie potrafię malować, wymyśliłam sobie, że mogę uzyskać pożądany efekt za pomocą fototapet, obrazów, naklejek i tapet, a jest ich spory wybór. 

Fototapeta do salonu nie może być zwyczajna. Musi tworzyć widowiskowy i spektakularny efekt, zachwycając jednocześnie oryginalnym wzorem. Warto też zadbać o to, by nadruk był na tyle realistyczny, by dopiero po dłuższej chwili móc się zorientować, że to dekoracja ścienna. Na stronie https://www.pintado.pl/ znalazłam ogromny wybór takich fototapet, które stworzone są za pomocą najnowszej technologii druku lateksowego. Są to też odporne wyroby z włókna szklanego. 

Na powyższej stronie przeczytałam też przydatne informacje o tym, jaka tapeta najbardziej pasuje do danego pomieszczenia. Na przykład do salonu proponowane są głównie fototapety z pejzażami, elementami liści czy zwierzętami. Dzięki nim salon przeobraża się w niezwykłe wnętrze urzekające swym klimatem. Za to w sypalni, zgodnie z obowiązującą modą, powinny królować tapety w jasnych odcieniach bieli, beżu czy szarości. Kreują one przyjemny nastrój, wzbudzają atmosferę intymności  oraz wyciszenia. 

Przy odrobinie kreatywności i niewielkim nakładem finansowym możemy każde pomieszczenie w naszym domu przemienić w niesztampowy i piękny pokój. Klikając w link pod zdjęciem lib zamieszczony w tekście, sami możecie przekonać się jakie duże możliwości daje fototapeta

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka