poniedziałek, 2 sierpnia 2021

ŚCIANKI REKLAMOWE

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.qubesystem.pl/scianki-reklamowe/sciany-qube-musseo/


Poszukując firmy bądź producenta skupiam się w pierwszej kolejności na  roku jej założenia gdyż czym dłużej firma istnieje na rynku, tym większe ma doświadczenie w branży, a ja zyskuję  pewność, że moja współpraca będzie się opierała na ludziach najlepszych w swym fachu.
Tymi samymi kryteriami kierowałam się w poszukiwaniu firmy potrafiącej w najlepszy sposób zaprezentować markę na przykład na targach. Potrzebny był mi duży, zauważalny dla klienta format, jednocześnie pozwalający dowolnie personalizować prezentowaną treść. Do tego zadania idealnie nadaje się ścianka reklamowa.

Jest to produkt bardzo dobrej jakości i daje szeroką gamę zastosowania przy bardzo łatwym transporcie i montażu. Przy pomocy prostych ram z wbudowaną grafiką można wydzielić ścieżki zwiedzania, by następnie stworzyć z nich na przykład boksy ekspozycyjne. W związku z tym, że ściany można dowolnie przesuwać, zyskujemy nieskończone możliwości aranżacji. Jest to też jedna z najtańszych możliwości reklamowych.

A teraz trochę o firmie, którą wybrałam. Przez 25 lat działalności firma ta zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na rynku systemów wystawienniczych i prezentacyjnych. Oczywiście przez te lata, wraz ze zmieniającą się modą i preferencjami klientów firma rozwijała się dostosowując do potrzeb rynku. Wszystko to po to, aby proponowany sprzęt była funkcjonalny, niedrogi i przede wszystkim trwały. W każdym projekcie firma Omega System stosuje autorski system oparty na  profilach aluminiowych opracowany przez fachowców.

Zaopatrując się w system ram QUBE mamy pewność, że nasze nawet najbardziej wyszukane potrzeby zostaną zaspokojone, a reklama produktu zostanie przedstawiona nieszablonowo, solidnie i funkcjonalnie.

Zapraszam do klikania w link pod zdjęciem tytułowym i w słowa podświetlone na niebiesko - dzięki czemu przeniesiecie się bezpośrednio na stronę firmy, by dowiedzieć się więcej o wspomnianych produktach.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka