środa, 8 września 2021

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Zdjęcie pochodzi ze strony https://etykieta.info.pl/wybor-odpowiedniej-etykiety-nie-jest-prosty-na-co-trzeba-zwrocic-uwage/


Wrzesień to taki czas, kiedy w prawie każdym domu robi się przetwory na zimę. U mnie królują dżemy, powidła, sałatki i soki. Nie zapominam też o przygotowaniu pysznej i zdrowej herbaty z bzu. Jest tego mnóstwo i w zimie trudno mi odróżnić w której butelce znajduje się np. sok z malin. Znalazłam jednak na to sposób.


Co roku zamawiam na stronie https://etykieta.info.pl/etykiety-samoprzylepne/ etykiety, które są samoprzylepne i oznaczam nimi słoiki oraz butelki. Robię to (to znaczy zamawiam etykiety) już wiosną, bo uwielbiam na spokojnie projektować przy użyciu dostępnego na stronie profesjonalnego programu do grafiki każdą etykietę, wymyślać napisy, mierzyć rozmiary i planować. Co roku zamawiam też inne etykiety, dla urozmaicenia.  Czasem są okrągłe, innym razem prostokątne, na rolce, laminowane, papierowe czy na folii. 

To tyle o przetworach. Muszę jeszcze powiedzieć, że z racji tego iż jestem "gadżeciarą" i kocham słoiczki, buteleczki w wymyślnych kształtach, pudełka itd., w których trzymam praktycznie wszystko, poczynając od kosmetyków, a na przyprawach skończywszy, to etykiety są mi niezbędne przez cały rok bo... spełniają nie tylko rolę informacyjną ale też zdobią i przyciągają wzrok.

Teraz trochę o etykietach z innego punktu widzenia. Jesteśmy teraz nie panią domu ale dużą firmą. Chcemy sprzedać swój nowatorski produkt (przyjmijmy, że jest to miód). Co w pierwszej kolejności przyciąga wzrok potencjalnego klienta? Oczywiście etykieta, która w tym wypadku jest również reklamą bez której żaden produkt się nie sprzeda. Oryginalna i kreatywna naklejka to wręcz wizytówka produktu i producenta. Produkt wyeksponowany w odpowiedni sposób wzbudzi nie tylko ciekawość konsumenta ale też spowoduje chęć przyjrzenia mu się z bliska, a co za tym idzie - zakupu.

Nie zapominajmy też o tym, że etykieta oprócz atrakcyjnej grafiki powinna zawierać też takie informacje jak skład produktu, kraj pochodzenia czy data ważności. Jeżeli produkt jest ekologiczny również warto umieścić tę informacje na etykiecie, bo coraz więcej konsumentów zwraca uwagę i chętnie kupuje to, co zdrowe i ekologiczne.

A Wy co myślicie o takim "zdobieniu" domowych przetworów lub takiej formie reklamy? Tradycyjnie zapraszam po więcej informacji na stronę producenta - wystarczy kliknąć w linki widoczne w artykule.


 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka