środa, 25 maja 2022

PIÓRA WIECZNE PARKER - PREZENT IDEALNY...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/piora-i-dlugopisy-parker/pioro-wieczne-parker-im-czarne-gt-grawer-i-etui-4

Przed nami dwa  święta, a mianowicie Dzień Mamy i Dzień Taty. Co prawda nie są one obchodzone w jednym dniu, są jednak tak samo ważne zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Przychodzę dziś do Was z pomysłem na prezent, który na pewno spodoba się każdemu z rodziców, niezależnie od płci.


Pióra wieczne parker to wieloletnie doświadczenie w łączeniu formy i funkcjonalności. Prezent w postaci pióra jest wymarzonym prezentem dla osób praktycznych, które żyją w ciągłym biegu. Tu nie ma nieprzewidzianych detali - każdy szczegół, czy to stylizowany klips czy uchwyt ze stali został starannie przeanalizowany tak, aby był niezwykle komfortowy, praktyczny i inteligentnie stylowy. Przykładowo model Parker IM ma klips w kształcie strzały, korpus i skuwkę wykonaną z mosiądzu pokrytego czarnym, błyszczącym lakierem, a wykończenia i sekcje platerowane złotem. Model ten można używać z nabojami Parker lub ze standardowym tłoczkiem Parker. 

Inny model - Parker VECTOR ma niezmienioną forme od 1984 roku. Zrobiony jest tradycyjnym kunsztem opierającym się na prostych liniach i niezawodnej funkcjonalności. Z tego modelu ucieszą się osoby kochające bezpretensjonalną formę i szlachetne, ponadczasowe wzornictwo. Korpus i skuwkę zrobiono z niebieskiego toworzywa ABS, a wysoką jakość gwarantuje stalówka wykonana ze stali nierdzewnej typu F. Stalowe wykończenia podkreślają reprezentacyjny styl Parker VECTOR i idealnie kontrastują z matową powierzchnią bazy.

Pióro wieczne Parker URBAN to efekt poszukiwań nowoczesnej formy dynamicznego i praktycznego produktu dla osób najbardziej wymagających. Futurystyczna, mocno wyprofilowana linia nawiązuje do architektury nowoczesnego miasta. Odważna stylizacja nie przyćmiła jednak klasycznego i ekskluzywnego stylu. Pióra wieczne parker , a zwłaszcza ten model, świetnie sprawdzą się u osób ceniących bezkompromisowe rozwiązania i niezawodną jakość. Korpus i skuwka są ze stali nierdzewnej pokrytej matowym lakierem w kolorze głębokiej czerni. Elegancki styl podkreślają wykończenia pokryte 23 - karatowym złotem, kontrastujące z matową powierzchnią bazy. 

Parker JOTTER jest dostępne na rynkach światowych od 1954 roku. Jest on największym przebojem produkcyjnym tej firmy i najbardziej rozpoznawalnym. Stał się on też prawdziwą ikoną wzornictwa i podstawową wytyczną dla późniejszych modeli pióra. Cechuje się stylowym kształtem zapewniającym płynne pisanie i jest ucieleśnieniem jakości, kunsztu i tradycji firmy Parker. Korpus wykonano ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym, matowym lakierem. Całość starannie wypolerowano by uzyskać satynową i przyjemną w dotyku powierzchnię. Stalówka typu M także wykoana została ze stali nierdzewnej. Elegancji dodają chromowane wykończenia. 

Parker to marka artykułów piśmienniczych należących do najbardziej prestiżowych w dziedzinie produkcji tych artykułów, zatem prezent dla mamy lub taty w postaci wyżej wymienionych piór z całą pewności sprawi ogromną radość obdarowanemu. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka