środa, 8 czerwca 2022

Zdjęcie pochodzi ze strony https://puzzle4u.pl/pl/p/Tablica-powitalna-slubna-zestaw-kolo-i-prostokat/223#galleryName=productGallery,imageNumber=1

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla wszystkich nowożeńców, ich rodziców i zaproszonych gości. Wiem co mówię, bo już za kilkanaście dni czeka mnie taka uroczystość, a mianowicie ślub mojej najstarszej córki. Zanim jednak ten dzień nastąpi, młodą parę czekało i czeka wiele przygotowań.


Pierwszą rzeczą, jaką wybrali była sala weselna, potem oczywiście suknia, obrączki, zaproszenia, menu i wystrój. I na wystroju się dziś skupię, bo znalazłam bardzo ciekawą rzecz, która nie tylko ozdobi salę, ale też sprawi, że przybyli goście poczują się wyróżnieni i zaskoczeni.

Tablica powitalna na wesele https://puzzle4u.pl/tablica-powitalna-na-wesele-slub to świetny dodatek do całej dekoracji i równocześnie miłym gestem w stronę gości. Tablice powitalne to prawdziwy hit, zwłaszcza, że można je dowolnie personalizować, co oznacza, że młoda para może dobrać wymarzony wzór i napis. 

Każda tablica prezentuje się unikatowo i oryginalnie, a wykonana jest z najlepszej jakości materiałów. W zestawie można otrzymać dwie tablice, koło i prostokąt. Każde stworzone jest z lekkiego, a zarazem sztywnego materiału piankowego dwustronnie powlekanego. Personalizacja dotyczy tekstu, wybrana na stronie grafika jest elementem stałym. Po podjęciu decyzji, na adres mailowy wysyła się dla tablicy koło zdjęcie, tekst do personalizacji oraz numer czcionki. Do tablicy prostokątnej wysyłamy już tylko tekst i numer czcionki. Po zamówieniu na bieżąco dostajemy na maila podgląd projektów do akceptacji.

Sklep, do którego przeniesiecie się klikając w linki (pod zdjęciem i w tekście) oprócz tablic, ma w swojej ofercie jeszcze mnóstwo innych dodatków ślubnych, również z możliwością ich personalizowania. Nie brakuje w nim gustownych pudełek na koperty ślubne, zawieszek na butelkę z własnym tekstem, tablic rejestracyjnych ślubnych czy tabliczek do zdjęć. To jednak nie wszystko... A co jeszcze? Zapraszam  wszytkich po odpowiedż do "osobistych" odwiedzin strony.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka