środa, 13 stycznia 2016

FIRMA GAL I WIELOZADANIOWE KAPSUŁKI TWIST OFF...DZIEŃ 291...


Ostatnio pisałam Wam o GALUSIACH firmy GAL, a dziś opowiem o czymś raczej dla dorosłych, chociaż i dzieciom nie zaszkodzi, a wręcz pomoże na niektóre schorzenia. Przed Wami wielozadaniowe kapsułki ALLERGAL.Co mówi o nim producent?

Doskonały kosmetyk pielęgnacyjny, szczególnie dla skóry wrażliwej oraz z problemami alergicznymi. Preparat zawiera zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka o wysokiej zawartości Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, w tym kwasów cis-linolowego oraz gamma-linolenowego. Kwas gamma-linolenowy wpływa na równowagę kwasowo-wodno-lipidową skóry, wykazując przy tym właściwości odżywcze i nawilżające. W skład preparatu wchodzi również witamina E. Witamina ta wbudowuje się w warstwy ochronne naskórka, zapobiegając jego wysychaniu. Oddziałuje również z wolnymi rodnikami, przez co zmniejsza ich szkodliwe działanie na naskórek.

Co mówię o nim ja?

Każda dawka produktu zamknięta jest w jednej kapsułce. Aby wydostać olej na zewnątrz, wystarczy "ukręcić"ogonek, i już na naszej dłoni znajduje się złocisty olejek. Jedna kapsułka wystarcza u mnie na posmarowanie całej twarzy. Stosowałam je na twarz, włosy , paznokcie i suchą skórę dzieci. Na twarzy spisał się znakomicie. Co prawda dość długo się wchłania, ale za to pozostawia skórę jedwabiście gładką i odżywioną, a zaczerwienienia są mniejsze. Świetnie robi skórze pod oczami, która z czasem nabiera blasku, no i znikają cienie :) Co do włosów to mam mieszane uczucie, bo mimo, że nakładałam go tylko na końcówki, to kolejnego dnia moje kłaki wyglądały jakby były długi czas niemyte, efektu też żadnego specjalnego nie uzyskałam. Paznokcie - tu nastąpiła wyraźna poprawa. Są mocne, lśniące, a wszystkie "zadziory" wokół nich zniknęły. Jak wspomniałam, stosowałam go również na przesuszoną skórę u dzieci, zwłaszcza na nogach, i tu również świetnie się spisał, bo przy regularnym stosowaniu szorstkość zniknęła. Jeżeli chodzi o zapach, hmmm, nie jest mocny, ale typowo"olejowy", no ale w sumie to przecież olej :) Wydajność, jak na taką małą kapsułkę bardzo dobra. Minusem za to, że jego działanie jest krótkotrwałe.
Cena: około 9 zł za 48 kapsułek.
Moja ocena to 9/10.
Ten, i inne świetne produkty znajdziecie na stronie firmy GAL KLIK

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka