poniedziałek, 11 stycznia 2016

GALUSIE OD GAL...DLACZEGO MOJE DZIECKO SIĘ NIE PRZEZIĘBIA ?...DZIEŃ 289...

Jak powszechnie wiadomo, dzieci, i to nie tylko te małe, są całkowicie anty wszystkiemu co zdrowe. Są oczywiście wyjątki, ale większość jednak woli te niezdrowe rzeczy. Moje pociechy również. Wolą się leczyć, niż zapobiegać chorobie. Najstarsza całą zimę chodzi w rozpiętej kurtce, mówiąc: "mamo przecież nastolatki tak mają", średnia żyje powietrzem, a najmłodszy za żadną siłę nie zje kiwi, pomarańczy itp. W drodze wyjątku przekąsi jabłko czy wypije Kubusia. Mimo tego, tej zimy nie zachorowały ani razu, nie licząc dwudniowej gorączki synka, która okazała się skutkiem rosnącego ząbka. Co sprawiło, że moje dzieci nie chorują ? Żelki :) Ale takie specjalne żelki(oczywiście dzieciaki nie wiedzą, że są specjalne) od firmy GAL


Najpierw przybliżę nieco samą firmę GAL. S.P.R.P. GAL jest rodzinną firmą farmaceutyczną z ponad 20-letnią tradycją. Kapitał przedsiębiorstwa jest w 100% polski. Firma specjalizuje się w produkcji preparatów opartych na naturalnych składnikach, których receptury opracowywane są przez zespół specjalistów w doskonale wyposażonym laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym.Elementem sukcesu firmy jest umiejętność dostosowywania rozwiązań technicznych do potrzeb produkcji, a co za tym idzie do zmieniającego się dynamicznie popytu rynkowego. W ten właśnie sposób firma wyspecjalizowała się w produkcji elastycznych kapsułek żelatynowych, których postać przyjmują prawie wszystkie preparaty. Taka forma zamknięcia suplementu czy kosmetyku pozwala przedłużyć jego trwałość i zapobiega utlenianiu się cennych substancji czynnych, decydujących o właściwościach i działaniu produktów. Preparaty zróżnicowane są pod względem wielkości, kształtów i barw. Można je łatwo dawkować. Więcej przeczytacie TU

Co mówi o nich producent?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, firma GAL wprowadziła na rynek nowy preparat – Galusie. Jest to preparat witaminowy przeznaczony dla dzieci, który stosowany każdego dnia uzupełnia codzienną dietę naszych podopiecznych w witaminy i minerały. Atrakcyjna forma żelków o smaku owocowym eliminuje trudności z podawaniem dzieciom tabletek, proszków czy kapsułek.
Galusie przeznaczone są dla dzieci w okresach wzmożonej aktywności fizycznej i intelektualnej oraz w czasie zwiększonej zachorowalności i obniżonej odporności organizmu. Pomagają one zachować odpowiedni wzrost i rozwój naszych pociech. Żelki zawierają w swoim składzie witaminy z grupy B, witaminy A, D i E oraz rutynę, cynk i kwas foliowy. Kompletny skład Galusi wspiera prawidłowy rozwój układu kostnego, krwionośnego i nerwowego. Ponadto cynk i rutyna doskonale sprawdzają się w okresie tzw. „przeziębieniowym”, gdyż wspierają naturalne mechanizmy obronne naszych dzieci.
Galusie można stosować już od 3. Roku życia. Dawkowanie „raz dziennie” sprawia, że opakowanie 250 g. żelków wystarczyć może na półtora miesiąca!

Co mówię o nich ja?

Żelki znajdują się w plastikowym opakowaniu, koloru białego . Na etykiecie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje, czyli skład, dawkowanie, gramaturę, itp.
Kiedy otwieramy opakowanie, od razu można wyczuć przyjemny, owocowy smak. Same żelki są w czterech kolorach(czerwony, zielony, pomarańczowy i żółty), a co za tym idzie w czterech wersjach smakowych. Mają bardzo dobry smak, jak prawdziwe żelki, nie zniekształcony żadnym nieprzyjemnym posmakiem. Nie sklejają się, nie są twarde, i nawet jeżeli opakowanie nie zostanie zamknięte"nie wysychają" . Wielkość jednej sztuki jest adekwatna do tego, ile mój synek jest w stanie przeżuć ;) Powiem, Wam, że na początku miałam problem z tym, żeby mu wytłumaczyć, dlaczego może zjeść tylko jednego GALUSIA dziennie. Sporo batalii o to stoczyliśmy. Teraz już wie, że codziennie rano dostanie jedną , i na tym poprzestaje. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona ich skutecznością.Moje dzieci biegają w deszczu, wracają do domu w przemoczonych butach, chodzą po domu na boso, i do dnia dzisiejszego żadne z nich nie było przeziębione. Serdecznie polecam GALUSIE wszystkim mamom i ich dzieciom ;)
Moja ocena 9/10.

Jeżeli jesteście zainteresowani GALUSIAMI to znajdziecie je TU
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka