wtorek, 19 stycznia 2016

POMADKA DO UST TISANE OD HERBA STUDIO...

 

Życie kolejny raz dało mi w kopa w tyłek, mi i mojemu dziecku. Pisałam już kiedyś, że moja najstarsza córka cierpi na ciągle odrastające naczyniaki KLIK . Pierwszą operację miała już w drugim roku życia, potem było ich jeszcze kilka. Co pół roku jeździmy na kontrole do Centrum Zdrowia Dziecka do Warszawy.
Na październikowej kontroli zaświeciła dla nas iskierka nadziei, bo już teraz w lutym miał być zakupiony specjalny laser do bezinwazyjnego usuwania naczyniaków, nawet termin wizyty już miałyśmy. A dziś, kiedy zadzwoniłam do Centrum, najpierw nikt nie wiedział o co chodzi, a potem oddzwoniono mi, że lasera nie ma, nie wiadomo czy będzie itp. I znów czeka nas kolejna bezproduktywna wizyta w poradni... Dlatego nie mam nawet siły opisywać dzisiejszego dnia. Wspomogę się więc recenzją, którą napisałam w weekend.
Dzięki uprzejmości firmy HERBA STUDIO mogłam przetestować świetne produkty, takie jak, balsamik do ust dla dzieci, balsam do ust w sztyfcie, balsam do ust w słoiczku i balsam do paznokci. Dziś postaram się przybliżyć balsam(pomadkę) do ust w sztyfcie

 
Co mówi o niej producent?
Kosmetyk naturalny przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust.

Działanie:
Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta przywracając aksamitną gładkość
Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz
Odżywia delikatną skórę warg
Nawilża i chroni usta przed wysychaniem
Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki.

Co mówię o nim ja?

Pomadka znajduje się w standardowym, jak każda pomadka opakowaniu, czyli kawałek plastiku, z którego wykręcamy kosmetyk. Bardzo poręczna i zajmująca niewiele miejsca. Plusem jest to, że taka forma jest bardzo higieniczna. Zapach słodki, przyjemny. Smak, tak smak jest dla mnie największym plusem, słodki i bardzo smaczny :) Usta po zastosowaniu od razu stają się nawilżone i miękkie, oraz błyszczące(co bardzo lubię). Trzeba tylko bardzo uważać, żeby sztyft nie przechowywać w ciepłym miejscy, bo szybko mięknie i zwyczajnie się łamie. Balsam w moim przypadku był stosowany zapobiegawczo, gdyż jego działanie wtedy jest skuteczne. Na ustach córki, która miała je spierzchnięte furory nie zrobił, jedynie przynosił chwilową ulgę.
Moja ocena to 7/10.

Znacie tą pomadkę?

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka